İçeriğe geç
Yeni Kurye

Yeni Kurye

İstanbul Ve Şehirlerarası Motorlu Kurye

Yeni kurye olarak bu siteyi nasıl kullandığınız hakkında bilgi bu bilgileri web sitesinin mümkün olduğunca iyi çalışması ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanırız.Tabii ki, bu hikayenin tamamı değil. Ayrıca bir çok değişik işlemlerde dahil olmak üzere daha fazla harika kaynaklar oluşumu olmaktadır. Bu siteyi nasıl kullandığınız hakkında bilgi Bu bilgileri web sitesinin mümkün olduğunca iyi çalışması ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanırız.

Moto kurye bazı durumlarda ekstra sorumluluk almanız gerekebilir. Tüm hemzemin ve tramvay geçitlerde sinyal yoktur, bu nedenle aracınızı durdurmalı ve karşıya geçmeden önce tren olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bir demiryolu telefonu varsa, güvenli olduğundan emin olmak için sinyal operatörleri iletişime geçmelisiniz. Demiryolu hattını her iki yönde de kontrol ettikten sonra, geçidin her iki tarafındaki kapıları hemen açın, devam edin.

Motorlu kurye olarak hr zaman bu hattın boş olup olmadığını tekrar kontrol edin. Çizgiyi geçin ve arkanızdaki kapıları kapatın.Telefon varsa, sınırı azıcık geçtiğinizi söylemek için sinyal operatörünü tekrar arayın. Işıksız olan bazı geçitlerde yavaşça yaklaşın ve kapı veya bariyerler kapanma başladığında durun. Bariyerler kapanmadan geçmeye çalışmayın. Böyle bir uyarının devreye girmesi ile trenin gelmesi arasındaki süre, çok önemlidir.

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye

Motorlu kurye demek 21. yüzyılın en değerli meslek dallarından biri demektir. Dijital çağın her gün enleşen, büyüyen bu zaman diliminde insanlara faydalı olacak meslek dalları içinde ilk 5 sıraya indi bile. Motorlu kurye görünüşe göre bu sırlama her geçen gün biraz daha aşağılara doğru inme eğiliminde bulunuyor. Artık moto kurye çağımızın vazgeçilmezi olan kargo taşımacılığının en önemli nesneleri olan paket, gıda, su, yemek, eczane v.b gibi ihtiyaç alanlarının ve daha fazlasının bir numaralı öznesi artık moto kurye firmaları ve kişileridir.

Arabalı Kurye

Araçlı Kurye

Arabalı kurye ise motosiklete nazaran daha da azalsada mecbur büyük olan, ağır olan ve hacimli olacak kargoların taşınmasında kullanılan ve halen yoğun olarak kullanılan sitemin adıdır. Çünkü her taşınan parça küçük değildir. Artık kilolarca ağırlıkta bir şeyi başka bir lokasyona getirmek gereksinimi olduğunda araçlı kuryeler iş başında olmaktadır. Her normal standarttaki bir kargo firmasının ve her kurye firmasının mecburi olarak bir arabalı taşıma için özel bir aracı bulunmaktadır. Çünkü bu bir gereksinim haline geldi.

Uçak Kargo Kurye

Yaya Kurye

Yaya kurye ise yıllardır etkisini kaybetmeden devam eden, tamamen insan gücüne ve kuvvetine dayanan bir sistemin adıdır. Özellikle çok kalabalık ve çok yoğun olan yerlerde, hiç bir aracın giremediği alanlara yaya olarak dağıtım yapan elemanlar girmektedir. Özellikle Eminönü tarafında bulunan ve aracın asla girmediği kapalı çarşı denilen yere ve genel olarak böyle olan her kapalı yerlere yaya kurye olarak servis sağlanmaktadır. Özellikle çok fazla olan dağıtım işlerinde kullanılan önemli bir özelliğin kullanım şekline denir.

Bisikletli Kurye

İstanbul içinde bisiklet aracı ile paket dağıtım servisidir. Çünkü çok yoğun alanlarda bisiklet can damarıdır. Depo personeli, sadece orada bulunarak sağlıklarını ve güvenliklerini zaten riske atıyor. Kendi tesislerinde çalışarak halka hizmet etmeye ne kadar uzun süre devam ederlerse, virüsün potansiyel kontaminasyonu için o kadar fazla risk altındadırlar. Bir kurye tesisinin yöneticisiyseniz, çalışanlarınızı güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam.

Otobüs Kurye

Otogar kurye veya Otobüs kurye. Yol mesafesine göre değişiklik gösterir. Otogar alanına gelen kargolarınızın doğrudan evinize gelmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havaalanı kargo fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Otogar kurye ile gece gündüz 7/24 kurumsal çözüm için burada. En hızlı ve kaliteli bir şekilde eşyaların taşınması ile ön plana çıkan yöntemler arasında yerini alıyor. Emanet alınan, belge, evrak, dosya ve ürünler taşınır.

Uçak Kurye

Uçak Kargo ile yapılan hizmet süreçlerinde müşterilerimize, kargoları en güvenli ve hızlı şekilde teslim edilmektedir. Bu hizmet durumuna da ek olarak hava alanından adrese getirme hizmeti de verilmektedir. İstanbul acil uçak kargo istediğiniz yere aynı gün kapıya teslimat sağlar. Hava kargo içerikleri ve hizmet alanları gelişmesi ile birlikte daha çok olumlu sonuçlar alınıyor. Emanetleriniz artık bundan sonra bizim emanetimizdir. Dikkatli ve titizlik içinde alınan tüm paketler taşınmaktadır.

Yeni Kurye
Yeni Kurye

Yeni Kurye

İstanbul İçinde Anadolu Yakası Ve Anadolu Yakası Acil Motorlu Kurye Hizmeti. Şehirlerarası Moto Kurye Servisi. Aygın Gün Teslim Havalimanı Olan Tüm Şehirlere Uçak Kargo Servisi. Ertesi Gün Teslim Otogar Otobüs Kurye Hizmeti. Yoğun Trafikte Bisikletli Kurye Sistemi. Çoklu Dağıtımlarınıza Daha Kolay, Daha Hızlı Servis İçin Yaya Kurye Servisi. Kurumsal Şirketlerinize Özel Günlük Kiralık Moto Kurye Hizmeti.

Ara
×